Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Enovini® OK RED - vyno mielės, mažinančios rūgštingumą 7 g
1,44 €
205,71 EUR/kg