Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Dujinis grilis dragON BBQ201, 18,8 kW, sidabrinis
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/vnt.
Dujinis grilis dragON BBQ101, 11,7 kW, juodai sidabrinis
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/vnt.
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Baltai dešrai - žolelių ir prieskonių mišinys
1,66 €
83,00 EUR/kg
Kaimiškos dešros prieskoniai, 20 g
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
45,16 EUR/l
Elektrinė rūkykla dragON E101 su dūmų generatoriumi, 70 l
450,00 €
450,00 EUR/vnt.
Medinė 100 cm rūkykla su pakura
292,68 €
292,68 EUR/vnt.
Medinė rūkykla 60 cm, su krosnele
219,02 € 199,02 €
199,02 EUR/vnt.
Marinatas šoninei – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Kokosų skonio esencija 2 L alkoholiui - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Mechaninis užsegimas iš vielos, fi40 mm - 3 vnt.
2,51 €
0,84 EUR/vnt.
Mechaninis vielinis uždarymas fi25 mm - 5 vnt.
1,41 € 1,07 €
0,21 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno talpa 60 l su dangčiu
138,05 €
138,05 EUR/vnt.