Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Turbo X-Pure mielės 21,3 %, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3% 48 h, 25 l
3,22 €
23,85 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 72 h 21% - 120 g
26,83 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 5–7 dienų 21% 100 g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Carbo
2,95 €
18,44 EUR/kg
Turbo mielės X-Pack 1,8 kg – profesionalios, skirtos didelėms raugo partijoms
24,63 €
13,68 EUR/kg
Coopers imbierinio alaus „Ginger Beer“ gamybos koncentratas, 0,5 kg
13,17 €
Kamštienos kamštis 21/16 mm, 50 vnt.
10,85 € 10,24 €
0,20 EUR/vnt.
Kamštienos kamštis 21/16 mm, 20 vnt.
4,70 € 4,46 €
0,22 EUR/vnt.
Kamštienos kamštis 21/16 mm 10 vnt.
2,60 € 2,51 €
0,25 EUR/vnt.
Rutulinis vožtuvas nusodintuvams - 1/2" - 1 vnt.
2,92 € 2,61 €
2,61 EUR/vnt.
Sūrio gamybos forma Korycino tipo sūriui Ø 21/11 x 8,5 cm, skirta 2 kg sūriui
6,04 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Virtuvinis termometras su grafika (nuo 0 °C iki +120 °C) 21,0 cm
5,34 €
5,34 EUR/vnt.