Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
1,66 €
25,54 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Klarowin Duo Rapid - chitozanas + kieselsol, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Skysta aktyvuota anglis, skirta 25 l, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Avių žarnos - fi 22/24 mm, juostomis, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m
Distiliatorius hawkSTILL Aabratek 2.3 60 l WiFi
487,32 €
487,32 EUR/vnt.
Natūralūs avių žarnų apvalkalai kal. 18/20 mm, 91 m
19,50 € 19,27 €
0,21 EUR/m
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
132,68 €
53,07 EUR/l
Elektroninis kambario termometras, juodas
14,14 €
14,14 EUR/vnt.
Elektroninis Soens termometras – su išoriniu jutikliu, apvalus, baltas
13,66 €
13,66 EUR/vnt.
Elektroninė meteorologinė stotelė Soens – balta, su laikrodžiu ir kalendoriumi
10,24 €
10,24 EUR/vnt.
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Oro stotis – elektroninė, su zondu, juoda
8,12 €
8,12 EUR/vnt.
Oro stotelė – elektroninė, su zondu, balta
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Kriaušių skonio esencija – kriaušiniam likeriui, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l