Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Alco-crystal - priemonė, gerinanti alkoholinių gėrimų savybes
2,12 €
302,86 EUR/kg
Natūralios ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų aromatizavimui (viskiui, baltajam vynui), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/vnt.
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
44,40 EUR/kg
Lazdyno riešuto skonio esencija 4 l alkoholiui – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Šokolado skonio esencija alkoholiui, skirta 4 l – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Kokosų skonio esencija 2 L alkoholiui - 40 ml
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
Cidonijų skonio esencija, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
132,68 €
53,07 EUR/l
Esmė vyšnių skonio, 2,5 L 250 L paruošto gėrimo
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, užpiltinei, alkoholiui, degtinei - 20 vnt.
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/vnt.
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Demižonas vynui 5 l plastikiniame krepšyje
10,61 €
10,61 EUR/vnt.
Užsukamas butelių kamštelis fi28/38, juodas, 8 vnt.
2,36 €
0,29 EUR/vnt.
Butelis trauktinei 200 ml 6 vnt.+ 6 kamščių 23/18
5,51 €
0,92 EUR/vnt.