Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kavos skonio esencija su natūraliais aromatais, skirta 4 l – 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/vnt.
Kokosų skonio esencija 2 L alkoholiui - 40 ml
79,75 EUR/l
Modulinis distiliatorius distiliatų aromatizavimui 30 L - be kaitinimo elemento
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/vnt.
Šokolado skonio esencija alkoholiui, skirta 4 l – 40 ml
Lazdyno riešuto skonio esencija 4 l alkoholiui – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – Vyšnia, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g
Natūralios ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų aromatizavimui (viskiui, baltajam vynui), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/vnt.
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
44,40 EUR/kg
Slyvų skonio esencija, skirta 4 L alkoholio, 40 ml
Ąžuolo skonio esencija su natūraliu aromatu ir ekstraktu – 40 ml, skirta 4 L
3,41 EUR/vnt.
Vyšnių trauktinės skonio esencija 4 l - 40 ml