Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Amerikietiško ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, 500 g
13,17 €
13,17 EUR/vnt.
Amerikietiškos ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, iš burbono statinių, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Amerikietiško ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Burbono skonio esencija 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Stipriai paskrudintos ąžuolo skiedros, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg