Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kavos skonio esencija su natūraliais aromatais, skirta 4 l – 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/vnt.
Slyvų degtinės skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Esencija Sauer-Kirsche – Skaidri vyšnia, 40 ml, skirta 4 l
3,68 EUR/vnt.
Ąžuolo skonio esencija su natūraliu aromatu ir ekstraktu – 40 ml, skirta 4 L
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Vyšnių trauktinės skonio esencija 4 l - 40 ml
79,75 EUR/l
Espresso skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
Kavos skonio esencija 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Alco-crystal - priemonė, gerinanti alkoholinių gėrimų savybes
2,12 €
302,86 EUR/kg
Slyvų skonio esencija, skirta 4 L alkoholio, 40 ml
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu 4 litrams - 40 ml
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Modulinis distiliatorius distiliatų aromatizavimui 30 L - be kaitinimo elemento
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/vnt.
Amerikietiško ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, 500 g
13,17 €
13,17 EUR/vnt.
Vanilinės ąžuolo plokštelės, stipriai skrudintos, 20 g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l