Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
1,66 €
25,54 EUR/kg
Modulinis distiliatorius distiliatų aromatizavimui 30 L - be kaitinimo elemento
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/vnt.
Knyga "Distiliatų kūrimas nuo A iki Ž" (lenkų kalba)
15,85 €
15,85 EUR/vnt.
Distiliatoriaus modulis distiliato aromatizavimui
37,31 €
37,31 EUR/vnt.
Kokoso kevalo aktyvuota anglis 0,86 kg
7,68 €
8,93 EUR/kg
Aktyvuota kokoso anglis 0,46 kg
4,83 €
10,50 EUR/kg
Esencija Sauer-Kirsche – Skaidri vyšnia, 40 ml, skirta 4 l
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Silikoninė žarnelė fi 7/9mm - temp. -55 +180°C
7,17 €
7,17 EUR/vnt.
Activated Duo Carbon – aktyvintos mineralinės (akmens) ir kokosų anglies mišinys, 1 kg, iki 60 l
5,61 €
5,61 EUR/kg
Alkoholio kiekio matavimas
7,31 €
7,31 EUR/vnt.
Varinės prizminės spyruoklės 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Gravitacinis vožtuvas kraneliui
3,60 €
3,60 EUR/vnt.
Elektroninis termometras su zondu
3,31 €
3,31 EUR/vnt.
Modulinis distiliatorius Convex 18 l Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/vnt.
Damidžonas vynui 34 L su plačiu kakleliu plastikiniame krepšyje
46,82 € 46,34 €
46,34 EUR/vnt.