Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Silikoninė tarpinė 18 litrų talpos dangčiui
6,39 €
6,39 EUR/vnt.
Turbo mielės X-Harmony 18 %, 100 l, 360 g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Spiritinės turbo mielės X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Redukwas® Plus – rūgštingumo reguliatorius, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Pirosiarczyn Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Stiklinis fermentacijos vamzdelis, pakuotėje 2 vnt.
2,46 €
1,23 EUR/vnt.
Fermentacijos vamzdelis Tylios Dienos ir Naktys
1,49 €
1,49 EUR/vnt.
6 kamerų fermentacijos vamzdelis v2
1,75 € 1,39 €
1,39 EUR/vnt.
Stiklinė fermentacijos spynelė
1,27 €
1,27 EUR/vnt.
Fermentacijos vamzdelis iš plastiko MINI-v2
0,68 €
0,68 EUR/vnt.
Tarpinė fermentacijos talpos čiaupui, 2 vnt.
1,66 €
0,83 EUR/vnt.
Kampinis fermentacijos vamzdelis fermentaciniams indams - nedūžtantis
1,17 €
1,17 EUR/vnt.
Horizontalus fermentacijos vamzdelis - nedūžtantis
Dama 5 l su kamščiu, horizontaliu fermentacijos vamzdeliu ir užsukamu dangteliu
6,41 €
6,41 EUR/vnt.
Demižonas 25 L plastikiniame krepšyje
31,95 € 28,05 €
28,05 EUR/vnt.