Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
3,68 €
92,00 EUR/l
„Whisky Fire“ skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
Highcastle Whisky skonio esencija, skirta 2 l – 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Distiliavimo mielės Turbo Grappa 7–10 dienų
30,67 EUR/kg
Universalinės vyno mielės be dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Nedūžtantis, daugiafunkcis fermentacijos stiklainis, 8 l
6,31 € 5,97 €
5,97 EUR/vnt.
Nedūžtantis, daugiafunkcis fermentacijos stiklainis, 5 l
5,21 € 5,14 €
5,14 EUR/vnt.
Fermentacijos indas su dangčiu 30 l
10,44 €
10,44 EUR/vnt.
Fermentacinės talpos kranelis - sukamasis 2.0
3,66 €
3,66 EUR/vnt.
Burbono skonio esencija 40 ml
Cukromatis, cukraus kiekio matuoklis 0–29 °Blg
5,75 €
5,75 EUR/vnt.
Gold esencija Jamaikos romo skonio, skirta 4 L, 40 ml
Nerūdijančio plieno talpa 161 L su dangčiu
230,73 €
230,73 EUR/vnt.
Demižonas Dama 5 l su užsukamu kamščiu
6,44 €
6,44 EUR/vnt.
ViniTurbo - greitos fermentacijos mielės, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg