Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Saturatorius vandeniui ir gėrimams + 10 vnt. CO₂ užtaisų
41,70 €
41,70 EUR/vnt.
Statinaitė 5 l, stiklinė, su plačia įpylimo anga, kamščiu, stovu ir kraneliu
24,63 €
24,63 EUR/vnt.
Stiklinė 3 l statinaitė su plačia įpylimo anga, kamščiu, stoveliu ir čiaupu
15,36 €
15,36 EUR/vnt.
Nedūžtantis 5 l stiklainis su kraneliu ir dvipusiu mediniu stovu
11,55 € 10,61 €
10,61 EUR/vnt.
Nedužtantis 8 l stiklainis su čiaupu ir dvipusiu mediniu stovu
12,43 € 10,95 €
10,95 EUR/vnt.
Distiliavimo mielės Turbo Grappa 7–10 dienų
3,68 €
30,67 EUR/kg
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Dekoratyvinis butelis TYNKTURA 0,5 l, su ilgu juodu užsukamu kamšteliu fi 28 mm, 1 vnt.
1,34 €
1,34 EUR/vnt.
Butelis Daniels 500 ml su užsukamu kamšteliu, užrašas „Bimber OLD“, 1 vnt.
1,88 €
1,88 EUR/vnt.
Spiritinės mielės Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Lipnios etiketės 60x90 mm buteliams, degtinei, PRL, 20 vnt.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/vnt.
Natūralios ąžuolo drožlės (neskrudintos), 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Klasztorna 500 ml butelis su užsukamu kamšteliu, spauda „Kalėdų Senelis“, 1 vnt.
1,63 €
1,63 EUR/vnt.
Skonio esencija – deginto cukraus trauktinei (przepalankai) 0,5 l – 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l