Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Nerūdijančio plieno grotelės rūkyklai
21,21 € 20,24 €
20,24 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno grotelės medinei/faneros rūkyklai dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno prizminės spyruoklės – 1 l
31,70 €
31,70 EUR/l
Nerūdijančios prizminės spyruoklės - 0,5 l
16,58 €
33,16 EUR/l
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Poliamidinis mėsos gaminių apvalkalas 8 m – Ø73 mm, 100°C
3,94 € 3,04 €
0,38 EUR/m
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, stiklainiams, dovanoms, augalinis raštas - 20 vnt.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/vnt.
Esencijų rinkinys Jänek Majster 40 ml + Przepalanka 40 ml
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
3,68 €
92,00 EUR/l
Burbono skonio esencija 4 L, 40 ml
„Wild Cherry Whiskey“ skonio esencija 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Stiklinis šinkovaras - rinkinys DUO, 2 x 450 g
15,12 €
15,12 EUR/vnt.