Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Laistymo kamuoliai augalams, skaidrūs, gintaro atspalvio, 400 ml, 4 vnt.
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/vnt.
Laistymo rutuliai augalams, gintariniai skaidrūs, 400 ml, 2 vnt.
4,26 € 3,07 €
1,53 EUR/vnt.
Amerikietiškos ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, iš burbono statinių, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Viskio su apelsinu skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Brewkit Coopers Brew A IPA
21,95 €
12,91 EUR/kg
Vanilinės ąžuolo plokštelės, stipriai skrudintos, 20 g
2,17 €
108,50 EUR/kg
9,92 €
9,92 EUR/vnt.