Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Augalų atrama - sodo grotelės 150 x 45cm
6,39 €
6,39 EUR/vnt.
Augalų atrama – sodo grotelės 150 x 60cm
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Sodo ugnies dubuo su grotelėmis, Ø55 cm, apvalus
31,21 € 29,75 €
29,75 EUR/vnt.
Sodo ugnies dubuo Ø58 cm, apvalus, dubens formos
27,31 €
27,31 EUR/vnt.
Dujinis grilis dragON BBQ101, 11,7 kW, juodai sidabrinis
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/vnt.
Granitinis stačiakampis picos akmuo 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/vnt.
Kvadratinė sūrio forma 11 x 11 x 8,5 cm, skirta 500 g
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Atrama augalams - siaurėjanti sodo grotelė 150 x 75cm
10,14 €
10,14 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno grotelės rūkyklai
21,21 € 20,24 €
20,24 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno grotelės medinei/faneros rūkyklai dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/vnt.
Tinklelinis grotelės rūkyklai
13,66 €
13,66 EUR/vnt.
Duo Grill mėsai, 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Rūkymo skiedros, alksnis ir bukas, 5 kg, vidutinė frakcija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Drožlės rūkymui ir grilinimui, OBELIS – 450 g, 2 kl.
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg