Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Klarowin - skaidrinimo priemonė 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Klarowin White Plus - skaidrinimo priemonė 8 g
0,83 €
0,83 EUR/vnt.
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Klarowin - skaidriklis 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Misos filtravimo maišas - kūginis - 12 l
9,22 €
9,22 EUR/vnt.
Spiritinės turbo mielės X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Klarowin 2 - skaidriklis
1,10 €
157,14 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
5,49 €
52,29 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Erškėtuogė
Turbo mielės X-Harmony 18 %, 100 l, 360 g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Turbo mielės X-Pack 1,8 kg – profesionalios, skirtos didelėms raugo partijoms
24,63 €
13,68 EUR/kg
Lengvas, nedūžtantis vyno balionas su nešimo diržais, 25 L
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Lengvas, nedūžtantis vyno demižonas su nešimo diržais, 20 l
Lengvas, nedūžtantis vyno demižonas su rankena, 25 l
19,02 €
19,02 EUR/vnt.