Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mėsos tinklelių aplikatorius - premium
13,17 €
13,17 EUR/vnt.
Alaus gamybos rinkinys Coopers 86 Days Pilsner
21,95 €
12,91 EUR/kg
Pusiau automatinis mėsos injektorius su adatų rinkiniu ir žarnele
27,31 €
27,31 EUR/vnt.
Refraktometras alui
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Kalio metabisulfitas 1 kg
13,17 EUR/kg
6 esencijų rinkinys - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Kalio metabisulfitas 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Tenesio viskio skonio esencija 4 l kiekiui – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Knyga "Distiliatų kūrimas nuo A iki Ž" (lenkų kalba)
15,85 €
15,85 EUR/vnt.
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
„Wild Cherry Whiskey“ skonio esencija 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Burbono skonio esencija 4 L, 40 ml
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Tennessee viskio skonio esencija, skirta 10 l – 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l