Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Demižonas vynui 34 L plastikiniame krepšyje
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/vnt.
Demižonas 25 L plastikiniame krepšyje
31,95 € 28,05 €
28,05 EUR/vnt.
Demižonas Dama 5 L su užsukamu dangteliu
5,19 €
5,19 EUR/vnt.
Demižonas vynui 5 l plastikiniame krepšyje
10,61 €
10,61 EUR/vnt.
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Stipriai paskrudintos ąžuolo skiedros, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Slyvų degtinės skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
Demižonas vynui 54 L plastikiniame krepšyje
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/vnt.
Nedūžtantis midaus areometras su matavimo cilindru, matavimo diapazonas 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Midaus refraktometras
27,31 €
27,31 EUR/vnt.
Dangtelis su spauda – raštas „Medus 1“, fi 82/6, 10 vnt.
1,53 €
0,15 EUR/vnt.
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Vyno demižonas 20 L su plačiu kakleliu plast. krepšyje
35,85 € 33,41 €
33,41 EUR/vnt.
Damadžana Dama 2 l su pintu apvalkalu, su užsukamu dangteliu
6,14 €
6,14 EUR/vnt.
5 l demižonas Dama su užsukamu dangteliu - be krepšelio
6,04 €
6,04 EUR/vnt.