Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Silikoninis kilimėlis – kočiojimo kilimėlis su spauda: šablonai ir kulinarinis skaičiuotuvas
5,80 € 5,34 €
5,34 EUR/vnt.
Sausos mielės itališkai picai - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Sausos kepyklinės mielės, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Džiovintos kepimo mielės, 250 g
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Džiovintos kepyklinės mielės, 100 g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Romėniškas apvalus puodas 4L
31,70 €
31,70 EUR/vnt.
Apvalus romėniškas puodas 4 l
27,56 €
27,56 EUR/vnt.
Romėniškas puodas 4 l
22,44 €
22,44 EUR/vnt.