Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Distiliatorius Hawkstill Aabratek 1.0, elektrinis, 30 l
365,60 € 324,88 €
324,88 EUR/vnt.
Knyga "Distiliatų kūrimas nuo A iki Ž" (lenkų kalba)
15,85 €
15,85 EUR/vnt.
Distiliatorius HawkStill „Šalti pirštai” 60 L - stiklo granulėmis smėliuota kolona fi 60,3 mm ir talpos izoliacija
414,39 €
414,39 EUR/vnt.
Distiliatoriaus modulis distiliato aromatizavimui
37,31 €
37,31 EUR/vnt.
Stipriai paskrudintos ąžuolo skiedros, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Stiklinė kišeninė gertuvė 200 ml su užsukamu kamšteliu, spauda „Beždžionėlė”, 1 vnt.
1,02 €
1,02 EUR/vnt.
„Wild Cherry Whiskey“ skonio esencija 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Damadžana Dama 5 l PET, su užsukamu dangteliu, rankena ir krepšeliu
2,92 €
2,92 EUR/vnt.
Damadžanas Dama 5 L PET, su užsukamu dangteliu ir rankena
2,36 €
2,36 EUR/vnt.
Damižonas Dama 5 l PET, su užsukamu dangteliu
2,21 € 2,12 €
2,12 EUR/vnt.
Cidonijų skonio esencija, skirta 4 l - 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/vnt.
Brandaxa graikiško brendžio skonio esencija, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų
2,56 €
64,00 EUR/kg
Šokolado skonio esencija alkoholiui, skirta 4 l – 40 ml
79,75 EUR/l