Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Mėsos gaminių tinklelių aplikatorius - premium versija - vamzdis
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/vnt.
Kalio salietra mėsos peklinimui, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Mėsos tinklelių aplikatorius - premium
13,17 €
13,17 EUR/vnt.
Poliamidinis mėsos gaminių apvalkalas 8 m – Ø73 mm, 100°C
3,94 € 3,04 €
0,38 EUR/m
Baltas mėsos tinklelis, 12,5 cm x 50 m, su šiluminiu atsparumu iki 220 °C
13,90 €
0,28 EUR/m
Baltas mėsos gaminių tinklas, 12,5 cm x 5 m, atsparus temperatūrai iki 220 °C
6,88 €
1,38 EUR/m
Juodas mėsos rišimo tinklelis, 18 cm x 5 m, atsparus temperatūrai iki 220 °C
4,21 € 3,95 €
0,79 EUR/m
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Mėsos gaminių tinklelis, 15 cm x 5 m, atsparumas temperatūrai iki 220 °C
3,07 € 2,46 €
0,49 EUR/m
Monofilamentinis mėsos gaminių tinklelis 4 m x 22 cm, atsparus temperatūrai iki 125 °C
4,36 €
1,09 EUR/m
Klipsai mėsos gaminių užspaudikliui – 240 vnt.
6,31 €
6,31 EUR/vnt.
Mėsos gaminių tinklelis, 15 cm x 50 m, atsparus karščiui iki 220 °C
Mėsos gaminių užspaudimo replės + 60 klipsų
12,44 €
12,44 EUR/vnt.
Aplikatorius mėsos tinklams
14,39 €
14,39 EUR/vnt.