Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Augalų rišimo PE juosta 3 cm x 50 m
4,46 €
0,09 EUR/m
Paukščių baidyklė - atšvaitinė juosta, 80 m
3,27 €
3,27 EUR/vnt.
Džiuto juosta 10 cm/5 m
3,36 € 2,68 €
0,54 EUR/m
Džiuto juosta 5 cm / 8 m
4,21 € 2,56 €
0,32 EUR/m
Maumedžio rūkymo kamera, 200 l, su nerūdijančio plieno pagrindu
555,37 €
555,37 EUR/vnt.
Rūkymo kamera iš eglės medienos, 115 l, su nerūdijančio plieno pagrindu
383,90 €
383,90 EUR/vnt.
Modulinis distiliatorius distiliatų aromatizavimui 30 L - be kaitinimo elemento
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/vnt.
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis pekelavimui, 35 g
47,43 EUR/kg
Rūkykla 115 l dragON Wood 60E, medinė, su elektriniu kaitinimo moduliu ir valdikliu
573,17 €
573,17 EUR/vnt.
Rūkykla 200 L dragON Larch E21 - iš maumedžio, su elektriniu kaitinimo moduliu ir valdikliu
707,32 €
707,32 EUR/vnt.
Ąžuolo skonio esencija su natūraliu aromatu ir ekstraktu – 40 ml, skirta 4 L
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
132,68 €
53,07 EUR/l
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l