Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Emaliuotas ketaus katilas, 10 l
64,14 €
64,14 EUR/vnt.
Medžioklinis ketaus katiliukas su emaliuotu vidumi, 8 l
59,02 €
59,02 EUR/vnt.
Skystų dūmų aromatų rinkinys, 6 vnt. po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Rūkymo dūmų aromatas – kadagis, 250 ml
Termometras rūkyklai ir BBQ (nuo 0 °C iki +250 °C) 5,2 cm
6,92 €
6,92 EUR/vnt.
Skysti rūkymo dūmai – vyšnių medienos, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Virtuvinis termometras (nuo 20°C iki +300°C) 12,5 cm
4,39 €
4,39 EUR/vnt.
Vaikiškas stiklainis twist off 212 ml su spauda ir dangteliu fi 66/4, 6 vnt.
6,31 €
1,05 EUR/vnt.
Knyga "Szynkowar – Mistrz kulinarnych możliwości. Przepisy" – naujas leidimas, knyga lenkų kalba
10,05 €
10,05 EUR/vnt.
Emaliuotas ketaus puodas – ekri, 4 l
39,51 €
39,51 EUR/vnt.
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Emaliuotas ketaus puodas - šalavijų spalvos, 4 l
Šinkovaro rinkinys – Šeimos puota, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/vnt.
Kumpio virimo indas - Mažas kąsnelis 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/vnt.