Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Granitinis stačiakampis picos akmuo 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/vnt.
Apvalus picos akmuo, pagamintas iš kordierito, skersmuo 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/vnt.
Picos akmuo su laikikliu ir pjaustytuvu, iš kordieryto, apvalus, 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/vnt.
Besisukanti skalūno patera fi30cm
15,85 € 14,88 €
14,88 EUR/vnt.
Dujinis grilis dragON BBQ201, 18,8 kW, sidabrinis
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/vnt.
Džiovintos kepyklinės mielės, 100 g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Sausos mielės itališkai picai - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Sausos kepyklinės mielės, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Džiovintos kepimo mielės, 250 g
3,41 €
3,41 EUR/vnt.