Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Bioogród sodo atraminės lazdelės – plieninės, dengtos, 1,5 m, fi 11 mm, 10 vnt.
10,33 € 8,51 €
0,85 EUR/vnt.
Sodo atraminės lazdelės Bioogród – plieninės, dengtos, 1,2 m, Ø 11 mm, 10 vnt.
8,04 € 7,56 €
0,76 EUR/vnt.
Modulinis distiliatorius Convex, elektrinis, 30 L - Perun
390,00 €
390,00 EUR/vnt.
Modulinis elektrinis distiliatorius Convex 60 l – Perun XXL
Modulinis distiliatorius Convex 30 L - Torpeda, „Šalti Pirštai”
270,73 €
270,73 EUR/vnt.
Sodo ugnies dubuo su grotelėmis, Ø55 cm, apvalus
31,21 € 29,75 €
29,75 EUR/vnt.
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Erškėtuogė
5,49 €
52,29 EUR/kg
Sodo atraminiai strypai Bioogród – plieniniai, padengti, 1,8 m, Ø 11 mm, 10 vnt.
12,43 € 9,44 €
0,94 EUR/vnt.
Tinklas vijokliniams augalams: 2 x 20 m
8,48 €
8,48 EUR/vnt.
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Skysta aktyvuota anglis, skirta 25 l, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vyno mielės Malaga, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vyno mielės Tokay, 20 ml
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg