Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Klarowin - skaidriklis 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Maistinė medžiaga vyninėms mielėms, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Klarowin White Plus - skaidrinimo priemonė 8 g
0,83 €
0,83 EUR/vnt.
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Saturatorius vandeniui ir gėrimams + 10 vnt. CO₂ užtaisų
41,70 €
41,70 EUR/vnt.
Rankinis kamščiuotuvas
3,66 €
3,66 EUR/vnt.
Trigubas (trijų kamerų) laistymo kamuolys, skaidrus rožinis, 600 ml
2,21 € 0,95 €
0,95 EUR/vnt.
Trigubas (trijų kamerų) laistymo burbulas, skaidrus, bespalvis, su keraminiu smaigaliu, 600 ml
4,46 € 3,88 €
3,88 EUR/vnt.
Trigubas (trijų kamerų) laistymo rutulys, skaidriai žalias, su keraminiu smaigu, 600 ml
Trigubas (trijų kamerų) laistymo burbulas, skaidrus, bespalvis, 600 ml
2,21 € 1,70 €
1,70 EUR/vnt.
Trigubas (trijų kamerų) laistymo kamuolys, skaidrus žalias, 600 ml
Trigubas (trijų kamerų) laistymo kamuolys, permatomas mėlynas, 600 ml
Trigubas (trijų kamerų) laistymo burbulas, permatomas geltonas, 600 ml
Pekelinė druska Vit-C - 400 g
1,66 €
4,15 EUR/kg