Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Daiginimo stiklainis Twist-off + 5 sėklų pakuočių
7,66 €
7,66 EUR/vnt.
Popieriniai vazonėliai 4,5 x 5 x 4,5, rinkinys 5 vnt.
5,51 € 4,95 €
0,99 EUR/vnt.
Popieriniai vazonėliai 6 x 6 x 6, 5 vnt. rinkinys
4,70 € 3,24 €
0,65 EUR/vnt.
Modulinis distiliatorius distiliatų aromatizavimui 30 L - be kaitinimo elemento
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/vnt.
Daigyklė Zielona Czuprynka su ridikėlių sėklomis
3,49 €
3,49 EUR/vnt.
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Daiginimo stiklainis „Twist-off“ su ridikų sėklomis
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Daugiapakopė daigyklė Niezłe Ziółko su ridikėlių sėklomis
9,44 €
9,44 EUR/vnt.
Distiliavimo mielės Turbo Grappa 7–10 dienų
3,68 €
30,67 EUR/kg
Distiliatoriaus modulis distiliato aromatizavimui
37,31 €
37,31 EUR/vnt.
Vermikulitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Słoikówka - žolelių ir prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
Pomidorų trintuvė
12,43 € 10,39 €
10,39 EUR/vnt.
Baltajai dešrai - prieskonių ir žolelių mišinys, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg