Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Silikoninis kepimo kilimėlis
5,26 € 4,97 €
4,97 EUR/vnt.
Silikoninis kilimėlis – kočiojimo kilimėlis su spauda: šablonai ir kulinarinis skaičiuotuvas
5,80 € 5,34 €
5,34 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Džiovintos kepimo mielės, 250 g
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Sausos kepyklinės mielės, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Mielės su maitinamąja druska – gėlių vynams, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grom 72 val.
2,88 €
24,00 EUR/kg
Rūkyklos kaitinimo elementas - 2,7 kW
14,63 €
14,63 EUR/vnt.
Fermentas sūriams 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Prispaudėjas - sietelis konservams, rauginiams ir actui - skirtas fi 82 stiklainiams
0,58 €
0,58 EUR/vnt.
Turbo Cold mielės 120 g
3,68 €
30,67 EUR/kg
Prispaudėjas - sietelis konservams, rauginiams ir actui - stiklainiams fi 100
0,63 €
0,63 EUR/vnt.
Distiliatorius Aroma Plus, skirtas virtuviniam robotui
90,98 €
90,98 EUR/vnt.
Knyga "Distiliatų kūrimas nuo A iki Ž" (lenkų kalba)
15,85 €
15,85 EUR/vnt.
Universalus baltas termometras su higrometru (-20°C iki +50°C) 25 cm
3,78 €
3,78 EUR/vnt.