Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Sūrio gamybos forma Korycino tipo sūriui Ø 21/11 x 8,5 cm, skirta 2 kg sūriui
6,04 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Apvali sūrio forma Ø 13 x 7 cm, skirta 800 g
4,72 € 3,34 €
3,34 EUR/vnt.
Sūrių dengimo vaškas, 150 g
3,41 €
22,73 EUR/kg
Apvali sūrio forma Ø15 x 7 cm, iki 1200 g
6,65 € 3,95 €
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Kaimiškos dešros prieskoniai, 20 g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Sūrio ir jogurto gaminimo aparatas su termostatu 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/vnt.
Sūrio gamybos rinkinys
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/vnt.
Sūrio gamybos rinkinys - jaunasis sūrininkas
Sūrio gamybos kvadratinė drobė 50 x 50 cm, 2 vnt.
3,29 € 2,92 €
1,46 EUR/vnt.
Sūrio brandinimo kilimėlis, 25x25 cm
3,58 € 2,78 €
2,78 EUR/vnt.
Apvali sūrio forma Ø 13 x 7 cm, skirta 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Apvali sūrio forma Ø 8,4 x 7,4 cm, skirta 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Sūrio formelė „Širdelė“ iki 100 g
0,56 €
0,56 EUR/vnt.
Sūrių gamybos termometras (nuo 0 °C iki +100 °C) 19,8 cm
4,85 €
4,85 EUR/vnt.