Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mirabelės skonio esencija 40 ml
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Alkoholometras
5,00 €
5,00 EUR/vnt.
Premium nerūdijančiojo plieno filtravimo kolona, komplekte priedai ir aktyvinta anglis
51,22 €
51,22 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, stiklainiams, vaisių eskizas - 20 vnt.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/vnt.
Distiliavimo mielės Turbo Grappa 7–10 dienų
3,68 €
30,67 EUR/kg
Turbo Cold mielės 120 g
500 ml butelis su užsukamu kamšteliu, užrašas „Wyborny Trunek“, 1 vnt.
1,80 €
1,80 EUR/vnt.
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Vyno butelis 0,75 l žalias - pakuotė 8 vnt.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/vnt.
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 72 h 21% - 120 g
3,22 €
26,83 EUR/kg
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 2 – rinkinys
13,41 €
6,71 EUR/kg
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Demižonas Dama 5 L su užsukamu dangteliu
5,19 €
5,19 EUR/vnt.
Esencija Jänek Majster, skirta 4 l, 40 ml
92,00 EUR/l
Apeorello Dolce esencija 4 litrams, 40 ml
3,68 EUR/vnt.