Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Plastikinis piltuvas Ø 30 cm
7,41 €
7,41 EUR/vnt.
Kalio metabisulfitas 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Pirosiarczyn Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
Vyno mielės Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Lengvas, nedūžtantis vyno damižonas su nešimo diržais, 10 l
15,60 €
15,60 EUR/vnt.
Lengvas, nedūžtantis vyno demižonas su nešimo diržais, 20 l
Vyno balionas, lengvas, nedūžtantis, su nešimo dirželiais, 15 l
18,04 €
18,04 EUR/vnt.
Lengvas, nedūžtantis vyno balionas su rankena, 10 L
14,38 € 12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Lengvas, nesudūžtantis vyno demižonas su rankena, 15 l
16,33 € 15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Lengvas, nedūžtantis vyno balionas su nešimo diržais, 25 L
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Lengvas, nedūžtantis vyno demižonas su rankena, 25 l
19,02 €
19,02 EUR/vnt.
Nedūžtantis sakarometras su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas: -5–35°Blg
6,48 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.