Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Esencija Sauer-Kirsche – Skaidri vyšnia, 40 ml, skirta 4 l
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Skysti rūkymo dūmai – vyšnių medienos, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Nedūžtantis, daugiafunkcis stiklainis, 10 l
5,14 €
5,14 EUR/vnt.
Nedūžtantis, daugiafunkcis stiklainis, 5 l
3,49 €
3,49 EUR/vnt.
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Skaidrus vyno butelis 0,75 L – termo plėvelės pakuotė, 8 vnt.
6,44 €
0,81 EUR/vnt.
Universalus skaidrus, lipnus termometras (-50°C iki +50°C)
2,02 €
2,02 EUR/vnt.
Augalų laistymo įtaisas – skaidrus lapelis, 120 ml
1,07 € 0,51 €
0,51 EUR/vnt.
Laistymo kamuoliukai, skaidrūs, 400 ml, 4 vnt.
7,60 € 5,83 €
1,46 EUR/vnt.
Laistymo kamuoliai augalams, skaidrūs, gintaro atspalvio, 400 ml, 4 vnt.
7,60 € 4,85 €
1,21 EUR/vnt.
Laistymo burbulai augalams, skaidrūs žali, 400 ml, 4 vnt.
Augalams skirti laistymo kamuoliukai, skaidrūs, 400 ml, 2 vnt.
4,27 €
2,13 EUR/vnt.
Laistymo rutuliai augalams, gintariniai skaidrūs, 400 ml, 2 vnt.
4,26 € 3,07 €
1,53 EUR/vnt.