Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Skysta aktyvuota anglis, skirta 25 l, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg x 4 - rinkinys
26,83 €
6,71 EUR/kg
Aktyvuota anglis (akmens anglis, mineralinės kilmės) 0,86 kg
7,05 €
8,20 EUR/kg
Nerūdijančio plieno pakabinama filtravimo kolona, rinkinyje priedai ir aktyvinta anglis
44,39 €
44,39 EUR/vnt.
Stiklinė filtravimo kolona su spiritometru, silikonine žarnele ir aktyvuota kokosų anglimi
28,53 €
28,53 EUR/vnt.
Filtravimo kolona
16,34 €
16,34 EUR/vnt.
Fermentacijos indas 30 l, baltos spalvos su spauda, kraneliu ir 2 vamzdeliais - j.EN
12,92 €
12,92 EUR/vnt.
Fermentacinis indas 30 l su dangčiu ir čiaupu
Fermentacijos talpa 30 l su spauda, kraneliu ir 3 vamzdeliais
12,04 €
12,04 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, paketėlis 18 kokteilių - Mandarinas, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Citrina & laimas, 126 g
3,34 €
3,34 EUR/vnt.
Skysta alfa-amilazė
1,88 €
188,00 EUR/l
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skysti dūmai – ąžuoliniai, 250 ml
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml