Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Sidro mielės Ciderini Strong, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
Sodo atraminiai strypai Bioogród – plieniniai, padengti, 1,8 m, Ø 11 mm, 10 vnt.
12,43 € 9,44 €
0,94 EUR/vnt.
Bioogród sodo atraminės lazdelės – plieninės, dengtos, 1,5 m, fi 11 mm, 10 vnt.
10,33 € 8,51 €
0,85 EUR/vnt.
Sodo atraminės lazdelės Bioogród – plieninės, dengtos, 1,2 m, Ø 11 mm, 10 vnt.
8,04 € 7,56 €
0,76 EUR/vnt.
Bioogród sodo kuolai – plieniniai, dengti, 0,75 m, Ø 8 mm, 10 vnt.
5,65 € 4,22 €
0,42 EUR/vnt.
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Augalų rišimo PE juosta 3 cm x 50 m
4,46 €
0,09 EUR/m
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Sodo juosta su lipuku, žalia, 15 mm x 5 m
3,94 € 2,78 €
2,78 EUR/vnt.
ViniTurbo - greitos fermentacijos mielės, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
PVC juosta augalams rišti, 1,2 cm x 40 m
1,53 €
1,53 EUR/vnt.
Tinklas vijokliniams augalams: 2 x 20 m
8,48 €
8,48 EUR/vnt.
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 10 L - 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Slyvų degtinės skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Romo skonio esencija 4 L - 40 ml