Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Pelėkautai – metaliniai
1,76 € 0,85 €
0,85 EUR/vnt.
Metalinis kamščiatraukis - tradicinis - sidabrinis
4,46 €
4,46 EUR/vnt.
Stiklinė kumpių virimo forma 450 g
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Tiesus stiklainis 545ml (fi 82) - su juodu dangteliu, 6 vnt.
6,22 €
1,04 EUR/vnt.
Brandaxa graikiško brendžio skonio esencija, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Baltai dešrai - žolelių ir prieskonių mišinys
1,66 €
83,00 EUR/kg
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Kaimiškos dešros prieskoniai, 20 g
Esencija Sauer-Kirsche – Skaidri vyšnia, 40 ml, skirta 4 l
3,68 EUR/vnt.
Žuvų rūkymo kabliai - trigubi, 5 vnt.
6,68 €
1,34 EUR/vnt.
Stiklinis dangtis Browin greitpuodžiams (nr. 340206, 340208, 340209)
5,70 €
5,70 EUR/vnt.
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – Vyšnia, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 l – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
853,42 €
853,42 EUR/vnt.
Automatinis sifonas su vožtuvu ir laikikliu - 64 cm
18,29 €
18,29 EUR/vnt.