Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 8 m x 14m
9,14 €
9,14 EUR/vnt.
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/vnt.
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 2 m x 5 m
1,07 €
0,21 EUR/m
Nešiojama rūkykla su termometru ir vaismedžių rūkymo drožlėmis
59,02 € 38,78 €
38,78 EUR/vnt.
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 6 m x 6m
3,88 €
3,88 EUR/vnt.
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m
Paukščių baidyklė - atšvaitinė juosta, 80 m
3,27 €
3,27 EUR/vnt.
Atspindintis pakabinamas paukščių atbaidiklis - pelėda su skambaliukais
2,78 €
2,78 EUR/vnt.
Skiepijimo sekatorius su juosta
5,82 € 4,70 €
4,70 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros brandinamoms dešroms, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Bakterijų kultūros mėsos brandinimui, 2 g
Vijoklinių augalų tinklas (3,2 x 1,2 m)
1,95 €
1,95 EUR/vnt.
Marinatas žuviai – žolelių ir prieskonių mišinys, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Sodininkystės guminis vamzdelis, tamsiai žalias, 25 m x 3 mm
4,21 € 2,78 €
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg