Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Frukta-Żel - Pektinas džemams ir konfitūrams, 15 vnt.
15,12 €
1,01 EUR/vnt.
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skystas mikrobiologinis sūrių fermentas 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
VSYPTO Ice Tea Persikas, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
Vsypto, braškių ir Matcha skonio, 9 g
Vsypto kriaušės skonio, 9 g
VSYPTO, arbūzas–agrastas, 3 g
0,44 €
146,67 EUR/kg
VSYPTO kriaušės skonio, 3 g
Knyga "Szynkowar – Mistrz kulinarnych możliwości. Przepisy" – naujas leidimas, knyga lenkų kalba
10,05 €
10,05 EUR/vnt.
Romėniškas puodas 4 L
27,56 €
27,56 EUR/vnt.
Stiklinė kumpių virimo forma 450 g
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Coopers imbierinio alaus „Ginger Beer“ gamybos koncentratas, 0,5 kg
13,17 €
Vsypto Obuolys Persikas - rinkinys 15x3g
5,36 €
0,36 EUR/vnt.
Skysti dūmai – rūkymo dūmo aromatas, 40 ml, iki 3 kg mėsos
2,78 €
69,50 EUR/l
VSYPTO vynuogių skonio, 9 g