Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
3,68 €
92,00 EUR/l
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
132,68 €
53,07 EUR/l
6 esencijų rinkinys - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
„Wild Cherry Whiskey“ skonio esencija 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Kriaušių skonio esencija – kriaušinis likeris, koncentratas 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Universalinės vyno mielės be dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Universalios vyno mielės, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vyno mielės Tokay, 20 ml
Viskio su apelsinu skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu, malkomis kūrenama
860,73 €
860,73 EUR/vnt.
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 l – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
853,42 €
853,42 EUR/vnt.