Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kumpio virimo indas - Mažas kąsnelis 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/vnt.
Termometras šinkovarui 0,8 kg (nuo 0 °C iki +120 °C) 9,0cm
2,92 €
2,92 EUR/vnt.
Foliniai maišeliai šunkovarui 0,8 kg - 20 vnt.
2,55 € 1,95 €
0,10 EUR/vnt.
Turbo mielės X-Pack 1,8 kg – profesionalios, skirtos didelėms raugo partijoms
24,63 €
13,68 EUR/kg
Silikoninis stūmoklis Ø12,8 cm, skirtas 4 kg dešrų kimštuvams
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Sūrio gamybos forma Korycino tipo sūriui Ø 21/11 x 8,5 cm, skirta 2 kg sūriui
6,04 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Vertikalus dešrų kimštuvas 4 kg
70,24 € 65,36 €
65,36 EUR/vnt.
Šinkovaras – Sotus Kąsnis, 1,5 kg
19,26 € 18,53 €
18,53 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno garų sulčiaspaudė 8 l
48,53 €
48,53 EUR/vnt.
Horizontalus dešrų kimštuvas, 1,5 kg, su silikoniniu stūmokliu
29,51 € 26,58 €
26,58 EUR/vnt.
Sausos kepyklinės mielės, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Universalus grūdų malūnėlis, stalinis smulkintuvas – 1 kg
38,28 € 20,24 €
20,24 EUR/vnt.
Rūkymo drožlės, alksnio ir buko, 15 kg, vidutinės KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Rūkymo skiedros, alksnis ir bukas, 5 kg, vidutinė frakcija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg