Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Silikoninis kepimo kilimėlis
5,26 € 4,97 €
4,97 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 250 g
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Silikoninis kilimėlis – kočiojimo kilimėlis su spauda: šablonai ir kulinarinis skaičiuotuvas
5,80 € 5,34 €
5,34 EUR/vnt.
Sausos kepyklinės mielės, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Džiovintos kepyklinės mielės, 100 g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Mėsos kepimo termometras (0°C iki +120°C) 12,5 cm
5,19 €
5,19 EUR/vnt.
Stiklainių kėlimo žnyplės
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Virtuvinis termometras (nuo 0 °C iki +120 °C) 20,5 cm
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Sausos mielės itališkai picai - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Termometras su dviguba skale (30°C iki 100°C) / (50°C iki 300°C) 13,0cm
5,34 €
Elektroninis virtuvinis termometras (-50 °C iki +300 °C) su dėklu, baltas
11,12 €
11,12 EUR/vnt.
Termometras rūkyklai ir BBQ (nuo 0 °C iki +250 °C) 5,2 cm
6,92 €
6,92 EUR/vnt.
Elektroninis maistinis termometras su LCD (nuo −20 °C iki +250 °C), raudonas
4,29 €
4,29 EUR/vnt.
Virtuvinis termometras (nuo 0 °C iki +250 °C) 17,5 cm