Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Viskio su apelsinu skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Viskio skonio esencija 40 ml
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Tennessee viskio skonio esencija, skirta 10 l – 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Tennessee viskio skonio esencija 2,5 l, skirta paruošti iki 250 l gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Tenesio viskio skonio esencija 4 l kiekiui – 40 ml
Natūralios ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų aromatizavimui (viskiui, baltajam vynui), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/vnt.
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
44,40 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
170,50 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Whiskey
1,85 €
80,43 EUR/kg
Rauginimo maišas - skirtas 10 l statinei - 5 vnt.
1,92 €
0,38 EUR/vnt.
Butelis Daniels 500 ml su užsukamu kamšteliu, užrašas „Bimber OLD“, 1 vnt.
1,88 €
1,88 EUR/vnt.
Butelis „Daniels“ 500 ml su užsukamu kamšteliu, 1 vnt.
1,56 €
1,56 EUR/vnt.
Butelis Walker 500 ml, su užsukamu kamšteliu, 1 vnt.
1,34 €
1,34 EUR/vnt.