Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Demižonas vynui 34 L plastikiniame krepšyje
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/vnt.
Vynuogių misos filtravimo maišas - kūginis - 7 L
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Vynuogių skonio esencija, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Damidžonas vynui 34 L su plačiu kakleliu plastikiniame krepšyje
46,82 € 46,34 €
46,34 EUR/vnt.
Demižonas vynui 54 L plastikiniame krepšyje
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/vnt.
Demižonas vynui 10 L su plačiu kakleliu plast. krepšyje
24,87 € 23,41 €
23,41 EUR/vnt.
Demižonas vynui 5 l plastikiniame krepšyje
10,61 €
10,61 EUR/vnt.
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
5,49 €
52,29 EUR/kg
Mėsos vyniotiniams skirtas tinklelis 22 cm x 4 m, atsparus temperatūrai iki 220 °C
3,23 € 2,78 €
0,69 EUR/m
Elastinis tinklelis mėsos vyniotiniams (iki +220 °C), Ø 15 cm, ilgis 3 m
1,67 €
0,56 EUR/m
VSYPTO vynuogių skonio, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
VSYPTO vynuogių skonio, 3 g
0,44 €
146,67 EUR/kg
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Mielės + maistinė medžiaga - raudonieji vynai
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/vnt.
Mielių maistinė druska vynui Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg