Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
10 l balionas su rankena ir kraneliu
16,58 €
16,58 EUR/vnt.
Lengvas, nedūžtantis vyno balionas su rankena, 10 L
14,38 € 12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Kamštis / kepurėlė balionams su siauru kakleliu fi57mm
0,95 €
0,95 EUR/vnt.
Dama 5 l su sraigtiniu dangteliu, kamščiu ir fermentacijos vamzdeliu, 4 vnt.
20,97 €
5,24 EUR/vnt.
Kalio metabisulfitas 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Butelių šepetys 0,5 l
2,78 €
2,78 EUR/vnt.
Kamštienos kamštis 45/37 mm
1,07 € 1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Kamštis iš kamštinės žievės 45/37mm 5 vnt.
5,02 € 4,70 €
0,94 EUR/vnt.
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Grom 5–7 dienų
2,19 €
25,76 EUR/kg
Kalio metabisulfitas 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Kalio metabisulfitas, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg