Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Demijonas 15 l su rankena ir kraneliu
18,29 €
18,29 EUR/vnt.
Universalus 15 l stiklainis
14,63 €
14,63 EUR/vnt.
Vyno demižonas 15 l su plačiu kaklu plastikiniame krepšyje
31,46 € 28,78 €
28,78 EUR/vnt.
Mielės su maitinamąja druska – gėlių vynams, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Fermentacijos indas - spauda, dangtis, 15 L
7,07 €
7,07 EUR/vnt.
Vyno balionas, lengvas, nedūžtantis, su nešimo dirželiais, 15 l
18,04 €
18,04 EUR/vnt.
Mielės + maistinė medžiaga - raudonieji vynai
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/vnt.
Maistinė medžiaga vynui su vitaminu B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Maistinė medžiaga vyninėms mielėms, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Bayanus mielės + mielių maistinė medžiaga - baltieji ir rožiniai vynai
1,76 €
1,76 EUR/vnt.
Vsypto rinkinys 3 x 15 skonių, 45 x 9 g
27,31 €
0,61 EUR/vnt.
Vsypto rinkinys 2×15 skonių, 30×9 g
18,78 €
1,25 EUR/vnt.
Mielių maistinė druska vynui Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
VSYPTO vynuogių skonio, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
VSYPTO vynuogių skonio, 3 g
0,44 €
146,67 EUR/kg