Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Butelis Maluch 50 ml su užsukamu kamšteliu - 10 vnt.
6,92 €
0,69 EUR/vnt.
Skystas mikrobiologinis sūrių fermentas 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Natūralus skystas pieno krešiklis sūrių gamybai, 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Kavos skonio esencija 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Butelis trauktinei 200 ml 6 vnt.+ 6 kamščių 23/18
5,51 €
0,92 EUR/vnt.
Kriaušių skonio esencija – kriaušiniam likeriui, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Kriaušių skonio esencija – kriaušinis likeris, koncentratas 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Citrinų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 10 L - 100 ml
Olivinės spalvos vyno butelis 0,75 L - pakuotė 8 vnt.
6,44 €
0,81 EUR/vnt.
Vyno butelis 0,75 l žalias - pakuotė 8 vnt.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/vnt.
Kalio metabisulfitas, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Kalio metabisulfitas 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
132,68 €
53,07 EUR/l
Kalio metabisulfitas 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Mikrobiologinis sūrio fermentas Strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l