Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Saturatorius vandeniui ir gėrimams + 10 vnt. CO₂ užtaisų
41,70 €
41,70 EUR/vnt.
VYPITO 12%, paketėlis 18 kokteilių - Energetinis gėrimas, 126 g
3,34 €
3,34 EUR/vnt.
Distiliavimo mielės Turbo Grappa 7–10 dienų
3,68 €
30,67 EUR/kg
Statinaitė 5 l, stiklinė, su plačia įpylimo anga, kamščiu, stovu ir kraneliu
24,63 €
24,63 EUR/vnt.
Stiklinė 3 l statinaitė su plačia įpylimo anga, kamščiu, stoveliu ir čiaupu
15,36 €
15,36 EUR/vnt.
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
26,51 EUR/kg
Užsukamas butelių kamštelis fi28/38, juodas, 8 vnt.
2,36 €
0,29 EUR/vnt.
500 ml butelis degtinei - 8 vnt.
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/vnt.
Amerikietiškos ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, iš burbono statinių, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Ąžuolo dribsniai, stipriai skrudinti, cinamoniniai, 50 g
3,04 €
3,04 EUR/vnt.
Butelių užsukamas kamštelis fi 28/18 - auksinis - 8 vnt.
1,76 €
0,22 EUR/vnt.
Stipriai paskrudintos ąžuolo skiedros, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Butelių užsukamas kamštelis fi 28/18 - auksinis - 100 vnt.
10,24 €
0,10 EUR/vnt.
Butelių užsukamas kamštelis fi 28/18 mm - juodas, 8 vnt.