Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Distiliavimo mielės Turbo Grom 24h
4,61 €
25,61 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grappa 7–10 dienų
3,68 €
30,67 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Grom 72 val.
2,88 €
24,00 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Whiskey
1,85 €
80,43 EUR/kg
Distiliatoriaus modulis - distiliavimo papūga
34,14 €
34,14 EUR/vnt.
Distiliavimo mielės Turbo reVOLTa 48h
2,32 €
17,19 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Koji, 50 g (be sacharifikacijos!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Distiliavimo mielės Turbo Carbo
2,95 €
18,44 EUR/kg
Modulinis distiliatorius Convex 18 l Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/vnt.
Modulinis distiliatorius 30 l Freja - elektrinis
234,15 €
234,15 EUR/vnt.
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
92,00 EUR/l
Viskio su apelsinu skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Modulinis distiliatorius Convex 30 l elektrinis - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/vnt.
Modulinis distiliatorius 18 l Munin convex
209,02 €
209,02 EUR/vnt.
Spiritinės turbo mielės Turbo Grom 48 h 100 L
9,46 €
18,55 EUR/kg