Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Natūralus kamštis, cilindrinis d.22x38 20 vnt. - aglomeratas
3,22 €
0,16 EUR/vnt.
Klarowin 2 - skaidriklis
1,10 €
157,14 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Klarowin - skaidriklis 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Gofruota plėvelė-rankovė – vakuumatoriui, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Gofruoti maišeliai vakuumatoriui, 15x20 cm, 50 vnt.
3,88 €
0,08 EUR/vnt.
Klarowin - skaidrinimo priemonė 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Fermentacinis indas 30 l su dangčiu ir čiaupu
12,92 €
12,92 EUR/vnt.
Twist-off stiklainis, „grubasek“ 580 ml su bordo spalvos dangteliu fi82/6, 6 vnt.
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/vnt.
Stiklainis TO 580 ml „Storulis”; 6 vnt.
3,21 € 2,41 €
0,40 EUR/vnt.
Gofruoti maišeliai vakuumavimo aparatui 25 x 35 cm, 50 vnt.
10,56 €
0,21 EUR/vnt.
Gofruoti maišeliai vakuumatoriui, 20x30 cm, 50 vnt.
7,29 €
0,15 EUR/vnt.
Gofruota plėvelė-rankovė – vakuumavimo aparatui, 28x600cm
5,51 €
0,92 EUR/m
Vakuuminio pakavimo aparato plėvelė – rankovė 20x600 cm
3,95 €
0,66 EUR/m