Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Turbo Cold mielės 120 g
3,68 €
30,67 EUR/kg
Maistinė medžiaga vyninėms mielėms, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Turbo X-Pure mielės 21,3 %, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Vinistart, 34 g
1,88 €
55,29 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Virtuvinis termometras su grafika (nuo 0 °C iki +120 °C) 21,0 cm
5,34 €
5,34 EUR/vnt.
Aktyvuota kokosų kevalų anglis 1 kg x 10 – rinkinys
64,14 €
6,41 EUR/kg
Aktyvuota anglis iš kokoso kevalų 1 kg x 4 - rinkinys
26,83 €
6,71 EUR/kg
Aktyvuota kokoso anglis 0,46 kg
4,83 €
10,50 EUR/kg
$PRY Distiliatorius HawkStill ŠaltiejiPirštai 60,3mm RegGalia
414,39 €
414,39 EUR/vnt.
Distiliatorius HawkStill „Šalti pirštai” 60 L - stiklo granulėmis smėliuota kolona fi 60,3 mm ir talpos izoliacija
Distiliatorius hawkSTILL Aabratek 2.0 60L su termoizoliacija
379,51 €
379,51 EUR/vnt.
Dūmų generatorius dragON Jet 1 su elektrine pompa dragON Air
85,85 €
85,85 EUR/vnt.
Dūmų generatorius dragON JET 4 LIGHT su pelenų iškratymo funkcija ir elektrine orapūte dragON Air
37,31 €
37,31 EUR/vnt.
Atsarginiai antgaliai Browin vertikaliam 5 kg dešrų kimštuvui, 6 vnt.
6,73 €
1,12 EUR/vnt.