Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Burbono skonio esencija 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Amerikietiško ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, 500 g
13,17 €
13,17 EUR/vnt.
Amerikietiškos ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, iš burbono statinių, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Amerikietiško ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Stipriai paskrudintos ąžuolo skiedros, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Mango ir marakujos skonio esencija, skirta 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Kavos skonio esencija 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Vyšnių ir brendžio skonio esencija, 40 ml - skirta 4 L
„Whisky Fire“ skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
Esencija Jänek Majster, skirta 4 l, 40 ml
Lazdyno riešuto skonio esencija 4 l alkoholiui – 40 ml
Apeorello Dolce esencija 4 litrams, 40 ml
3,68 EUR/vnt.
Esencija Sauer-Kirsche – Skaidri vyšnia, 40 ml, skirta 4 l